Izsludināti Zagrebā notiekošā mūzikas festivāla "INmusic" mākslinieku vārdi, un tajā koncertēs arī Kianu Rīvzs ar grupu "Dogstar".

Horvātijas lielākais brīvdabas mūzikas festivāls "Inmusic" dibināts 2006. gadā, un pirmajā reizē tas norisinājās trīs dienas pie Jarunas ezera, klausītājiem piedāvājot "indie rock", "heavy metal" un "electronica" mākslinieku priekšnesumus. Daudzo gadu laikā tajā uzstājušies "Franz Ferdinand", "Happy Mondays", Niks Keivs un "The Bad Seeds", "The Prodigy", Mobijs, "Kraftwerk", Billijs Aidols, "The Flaming Lips", "Massive Attack", "Jarimoquai", "Arcade Fire", "New Order", "Arctic Monkeys", "Pixies", "Placebo", "Florence + The Machine", PJ Harvey, "Kings of Leon", "Garbage", "The Cure" un citi.

Šogad uzstāšanos jau apstiprinājuši "The Smashing Pumpkins" un Paolo Nutini, un K. Rīvzs uzstāsies "Dogstar" sastāvā. Šo grupu dibināja 1991. gadā, kad apvienojās trīs draugi, kuriem tuva mūzika: vokālists un ģitārists Brets Domrouzs, bundzinieks Roberts Meilhauzs un basģitārists K. Rīvzs. Grupas trešo un pagaidām pēdējo albumu "Somewhere Between the Power Lines and Palm Trees" izdeva pagājušā gada rudenī.

Februāra beigās Kianu Rīvzs apciemoja Horvātijas ziemeļu pilsētu Opātiju un kopā ar producentu un partneri 2011. gadā dibinātajā kompānijā "Arch Motorcycles" Gārdu Holindžeru apmetās vienā no labākajām mazajām Vidusjūras viesnīcām "Hotel Navis". Tā atrodas blakus ceļam, kur savulaik norisinājās pasaules sacensības motobraukšanā, un šobrīd šī tradīcija turpinās netālu esošajā Grobņikas trasē. Rīvza un Holindžera mērķis ir radīt braucamlīdzekli motobraukšanas asiem.

TV3 10. martā plkst. 23.10, "Džons Viks"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.