Nule kā ar balvu "Zelta mikrofons" apbalvotais mūzikas projekts "Lapsene" laidis klajā jaunu dziesmu "Par vidējo pirkstu".

"Šī ir kā sacelšanās dziesma, kas draudzīgi atgādina par katra reiz piedzīvotajām dzīves situācijām, kad trūcis pacietības vadzis," ierakstu lakoniski komentē autors Artis Dvarionas.

Lapsene "Par vidējo pirkstu".

Tikmēr, projekta "Lapsene" aizvadītā gada maijā izdotais albums "Sākums" 8. martā apbalvots ar mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons". Tas atzīts par pašmāju labāko "Roka vai metāla mūzikas albumu" 2023. gadā.

Līdz ar jaunās dziesmas publiskošanu, "Lapsene" arī aicina uz savu pirmo pavasara koncertu, kas notiks 26. aprīlī Tallinas ielas kvartāla kultūrtelpā "Tu jau zini kur", Tallinas ielā 10-3, Rīgā. Koncerts notiks Tallinas ielas kvartāla minifestivāla ietvaros, kur "Lapsene" vienā vakarā uzstāsies kopā ar pagājušā gada rudenī veiksmīgi atgriezušos grupu "Detlef". Vairāk informācijas par gaidāmo kopkoncertu atradīsiet internetā.

Jaunās dziesmas ierakstu producējuši Artis Dvarionas un JJ Lush jeb Jānis Jačmenkins, bet tās videoversiju veidojusi māksliniece Madara Dzintara-Pluša.

"Lapsene".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.