Kanālā TV3 darbdienās plkst. 16.55 skatāms jauns franču detektīvseriāls "Izmeklētāji", kurā apvienoti ne vien noziedzības un drāmas, bet arī humora elementi. Tā darbība norisinās gleznainajā Francijas Rivjērā, nodrošinot skatītājiem ne vien izklaidējošu, bet arī vizuāli baudāmu skatīšanās pieredzi.

Seriāla uzmanības centrā ir Filips, kurš darbojas tēva dibinātā privātdetektīvu aģentūrā un lietas izmeklē, vadoties pēc intuīcijas. Tomēr aģentūrai draud bankrots, tāpēc Filipa tēvs Maksims nolemj iejaukties un izmeklēšanā iesaista Noru Abadiju. Nora, kuru atveido aktrise Sāra Martinsa, ir izcila privātdetektīve, bijusī izlūkdienesta aģente.

Filipa detektīvu aģentūra seriāla gaitā metīsies uz vienu roku ar Noras ekonomiskās izlūkošanas kompāniju, bet Filipa un Noras attiecībās viss neritēs tik gludi, kā vajadzētu. Kopā viņi risinās ne vienu vien noziegumu, sākot no pazudušām personām līdz sarežģītām kriminālizmeklēšanām. Līdzās savām izmeklēšanas prasmēm Nora ir unikāla un burvīga personība, kura, protams, seriālā saskaras arī ar personīgām un profesionālām dilemmām.

Seriāls izceļas ar saistošo sižeta līniju, asprātīgajiem pavedieniem un dinamisko Sāras Martinsas sniegumu galvenajā lomā. 

Kaboverdes izcelsmes franču aktrise ir dzimusi Portugālē 1977. gadā un Francijā ir populāra televīzijas, kino un teātra aktrise. Latvijas Televīzijas skatītāji viņu noteikti ir pamanījuši arī seriālos "Nāve paradīzē" un "Tēvs Brauns". Aktrise jaunībā studēja baletu un bija pirmā afrikāņu izcelsmes māksliniece, kas pievienojās Lionas operai. Pusaudža gados viņa apguva angļu valodu, izmantojot "U2" dziesmu tekstus.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.