Godalgotā seriāla "Kroņa" aktieris, šā brīža Anglijas karaļa Čārlza lomas atveidotājs Dominiks Vests ir pārliecināts, ka dalība šajā "Netflix" seriālā viņam atņēmusi iespēju tikt uzņemtam bruņinieka kārtā.

Dažreiz lomas prasa lielus upurus, un izskatās, ka Dominiks Vests labi apzinās, ka, nospēlējis princi Čārlzu, viņš netiks uzņemts bruņinieku kārtā. Gan 5., gan 6. sezonas notikumos 54 gadus vecais D. Vests atveido Čārlzu britu karaļnamam neglaimojošākajā laikā, taču, saskaņā ar viņa teikto, 30 gadu aktierdarbs netiks ņemts vērā, lai paaugstinātu viņa sociālo statusu. Tāpat viņš atzīst, ka droši vien arī britu impērijas medaļa D. Vestam ies gar degunu, ko gan saņēmis aktieris Džonatans Praiss, kurš atveidoja karalienes Elizabetes II vīru princi Filipu – galvenā atšķirība ir lietu secībā, un Dž. Praiss "Kronī" spēlēja jau pēc apbalvošanas.

Taču, kā zināms, D. Vests tik ļoti alka spēlēt Čārlza lomu, ka, lai izvairītos no interešu konflikta, bija pat gatavs atteikties no dalības labdarības organizācijā "The Princes Trust". No šīs idejas viņš atteicās, kad saņēma prinča personīgā sekretāra vēstuli, kurā ieteikts apdomāties.

LTV7 7. janvārī plkst. 22.50, "Mīlestības meklējumi".