Pēc publikācijas "Instagram" daudz komplimentu atkal izpelnījusies Annes Hetevejas virtuve, ko dizainējuši "Studio Shamshiri" darbinieki.

Reklāma

Virtuvē valda koks, pieklusinātas krāsas un stilīgs retro ar atsaucēm uz klasisku lauku virtuvi, kur cieņā ir daudz dabiskas gaismas un kvalitatīvi trauki, savukārt tehnika kalpo ēdiena pagatavošanai, nevis kā dizaina elements. Dabisko toņu ieturētajā krāsu paletē akcentus piešķir piparmētru zaļā krāsa un spīdīgie kapara trauki, kas virtuvē ienes arī vintāžas piesitienu.

Annes Hetevejas virtuve.

Anne Heteveja, kura par Fantīnes lomu pēc Viktora Igo romāna "Nožēlojamie" veidotajā mūziklā saņēma "Oskaru" kā labākā otrā plāna aktrise, 2012. gada septembrī apprecējās ar aktieri un biznesmeni Ādamu Šūlmani, un pēc trīsarpus gadiem piedzima pāra pirmais dēls. Pārim pieder liels dzīvoklis Ņujorkā un vēsturiska kotedža Kalifornijā, kas celta 1906. gadā un ko iekārtojusi dizainere Pamela Šamširi, kuras slaveno klientu vidū ir arī mūziķis Beck, komiķis Sets Rogens un rotu māksliniece Irēne Noivirta. Saņēmusi pasūtījumu iekārtot Annes Hetevejas māju, viņa sev vaicājusi: interesanti, kā varētu izskatīties Dienvidkalifornijā esošs Šveices "chalet", ko iegādājies Vess Andersons un kurā ciemosies Īvs Senlorāns?

325 kvadrātmetru lielajai mājai ir divi stāvi, tajā ir saglabāti trīs oriģinālie kamīni un ir trīs guļamistabas, četras vannasistabas, mūzikas istaba, kas reiz bijusi balles telpa un kur nu goda vietā stāv klavieres, un slepenā bibliotēka. Mājas interjers parāda tās īpašnieku aizraušanos ar dažādu mākslas priekšmetu kolekcionēšanu, jo īpaši pagājušā gadsimta vidus itāļu mēbelēm, franču arhitekta un interjera dizainera Žaka Adnē darbiem un "art deco". Tādējādi vidē iekļauti elementi no Skandināvijas, Anglijas, Francijas, Vīnes, Turcijas, Dienvidamerikas un, protams, ASV.

"TV3 Life" 28. jūnijā plkst. 21.00 un 30. jūnijā plkst. 12.40, "Viena diena"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.