Telekomunikāciju uzņēmuma "Balticom" televīzijā vakar pa dažādiem kanāliem bija redzams izgriezums no Krievijas 9. maija svinībām. Daudzi sociālajos tīklos bija šokā, taču patiesībā redzamajā klipā vēstījums bija pilnīgi pretējs, vēsta “360TV ZIŅneši”.

Cilvēki sociālajos tīklos dalījās ar video, kurā redzams, ka, pārslēdzoties uz dažādiem kanāliem, redzama viena un tā pati parāde no Maskavas.

"Balticom" pārstāvis Jānis Iesalnieks raidījumam "360TV ZIŅneši" skaidroja, ka ēterā bija aptuveni 10 minūšu klips, kura saturs nebija Kremļa propagandu slavinošs, bet tieši pretēji – tajā tika stāstīts par Putina totalitāro režīmu.

Lai piesaistītu krievu valodā runājošo uzmanību, sākumā bija kadri no 9. maija, bet pēc tam teksts krievu valodā "vai tiešām jūs par šo cīnījāties?" Tad pēc tam bija dažādas norādes par Krievijas režīma nedemokrātiskumu un negodīgajām vēlēšanām. Beigās tika norādīts teksts ar sarkaniem burtiem "pietiek" un aicinājums pievienoties "Telegram" grupai, kurā iespējams apvienoties pret Putina režīmu.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.