Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

Grāmatnīca "Globuss". Pirktākās grāmatas.

Grāmatnīcās "Globuss" lasītāji pašlaik visbiežāk izvēlas latviešu autoru darbus. Vēl joprojām pieprasītas Lato Lapsas grāmatas par "karstajiem" tematiem - skandalozām personībām un plašu rezonansi ieguvušiem notikumiem. Jaunākais izdevums "Karalis" (izdevējs "pietiek.com") apkopo materiālus par Ilmāra Rimšēviča apsūdzībām un tiesvedību. 

Daiļliteratūras plauktam domāts Ilonas Ozoliņas-Čiu debijas romāns "Pietura pēc pieprasījuma" (izdevniecība "Latvijas Mediji"), ko izdevējs norādījis kā "ieturētu psiholoģiskā romāna žanrā". Autobusa pietura kādā nomaļā Latvijas vietā kļūst par romāna notikumu epicentru. Stāsts par neizskaidrojamām sajūtām aizved pie pagātnes notikuma, kad no mājām aizklīda mazs zēns. 

Ilona Ozoliņa-Čiu

Romantisko romānu cienītājiem patīk Kerolas Kērkvudas romāns "Villas "Amore" noslēpumi", kas lasītāju aizved uz Itāliju un brīnišķīgu notikumu - kāzām. Līgavai nav ne jausmas, ka labākā draudzena zina noslēpumu, kura dēļ kāzas varētu nenotikt un mīļotais cilvēks nemaz nav tik ideāls, kā šķiet. Lappusi pa lappusei romāns aicina sekot notikumiem un "aizmirsties gluži kā vasaras atvaļinājumā."

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.