Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien atgriezās laukumā pēc savainojuma ārstēšanas un guva 21 punktu Bostonas "Celtics" uzvarā savā laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, arī Dāvja Bertāna pārstāvētajai Oklahomasitijas "Thunder" svinot uzvaru savā laukumā.

Reklāma

"Celtics" mājās ar rezultātu 133:123 (33:32, 41:33, 35:30, 24:28) uzvarēja Ņujorkas "Knicks" basketbolistus.

Porziņģis laukumā pavadītajās 29 minūtēs un 19 sekundēs realizēja trīs no sešiem tālmetieniem, četrus no septiņiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus. Viņa kontā bija arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas pārtvertas bumbas, divas kļūdas un divas piezīmes, kā arī +/- rādītājs +17.

Porziņģis nebija spēlējis kopš 24. novembra, kad spēlē ar Orlando "Magic" guva kreisās kājas ikru muskuļa traumu. Bez Porziņģa komanda aizvadīja četrus mačus, izcīnot trīs uzvaras.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Deriks Vaits, bet 25 punktus, sešas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles pievienoja Džeisons Teitams.

"Knicks" komandā pa 23 punktiem guva Rovens Berets un Džeilens Bransons.

Lielāko spēles daļu vadībā bija mājinieki, tai skaitā visu otro puslaiku, 33. minūtē panākot lielāko pārsvaru (101:81).

"Celtics" ar 16 uzvarām 21 spēlē ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē, bet "Knicks" ar 12 panākumiem ir septītā.

Nākamo spēli "Celtics" aizvadīs pirmdien mājās ar Klīvlendas "Cavaliers".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.