Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) pasaules rangā ir pakāpusies par vienu vietu un ieņem 13. pozīciju.

Reklāma

Ostapenko iepriekšējā nedēļā nespēlēja.

Par divām vietām zemāk ir Darja Semeņistaja, ieņemot 131. vietu, bet 11 vietām - Daniela Vismane (360.). Diāna Marcinkēviča pakāpusies par vienu vietu (372.), Anna Ozerova - par deviņām (1025.), Margarita Ignatjeva - par trijām (1213.), bet Valerija Kargina - par piecām (1297.).

Darja Semeņistaja.

Joprojām pirmā ir neatkarīgā sportiste Arina Sabaļenka, otrā - poliete Iga Švjonteka un trešā - amerikāniete Korija Gofa. Jeļena Ribakina no Kazahstānas ir pakāpusies uz ceturto vietu, apsteidzot ASV sportisti Džesiku Pegulu, bet divas vietas augstāk ir čehiete Markēta Vondroušova, kura ieņem sesto vietu. Septītā joprojām ir tunisiete Onsa Žabēra, par vienu vietu pakāpusies un astoto pozīciju ieņem čehiete Karolīna Muhova, devītā ir trīs vietas zemāk esošā grieķiete Marija Sakari, bet uz desmito vietu, pakāpjoties par trim vietām, ir pārcēlusies čehiete Barbora Krejčīkova, izspiežot no labāko desmitnieka francūzieti Karolinu Garsiju, kura piedzīvojusi desmit vietu kritumu un ieņem vien 20.vietu.

Dubultspēļu rangā Ostapenko ir noslīdējusi sešas vietas zemāk, ieņemot 36. vietu. Divas vietas zemāk ir Vismane (178.), sešas - Marcinkēviča (218.), trīs - Semeņistaja (232.), bet 11 vietas augstāk ir Ignatjeva (807.). Ozerova ir piedzīvojusi 12 vietu kritumu (1045.), pakāpusies par divām vietām ir Denīza Marcinkēviča (1085.), septiņas vietas augstāk ir Kamilla Bartone (1394.) un Marija Semeņistaja (1489.). Savukārt no ranga ir izkritusi Līga Dekmeijere.

Līderes ir amerikānietes Pegula un Gofa, kuras pakāpušās par trim vietām uz augšu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.