Svētdien, atgriežoties mājās no Latvijas čempionāta Valmierā, dzērājšofera izraisītā avārijā iekļuva olimpiete Gunta Vaičule, tikai brīnumainā kārtā viņai ar ceļabiedriem izvairoties no milzīgas nelaimes.

Reklāma

"Vienu dienu Tu esi laimīgs, sasniedzot gadiem ilgi cerēto mērķi, nākamajā esi laimīgs, ka vari elpot, dzīvot, atgriezties mājās un aizmigt savā gultā," sociālajā tīklā "Facebook" raksta vieglatlēte, neslēpjot, ka piedzīvojusi savu otro dzimšanas dienu. Jau vēstījām, ka sestdien Gunta izpildīja Parīzes olimpisko spēļu normatīvu 400 metru skrējienā. "Uz šosejas ceļa posmā Gulbene–Rēzekne, mūsu mašīnai nedodot ceļu, kāds stipri iereibis kungs ietriecās mūsu auto sānā, kā rezultātā mēs aizkūleņojām, piezemējoties uz jumta. 

Mašīna ir pilnībā iznīcināta, mēs visi dzīvi un tikuši sveikā cauri ar sasitumiem, dažām skrambām un salīdzinoši vieglām traumām. Kamēr mēs mēģinājām izkļūt no savas automašīnas, avāriju izraisījušais šoferis iebēga mežā," raksta sportiste, uzsverot, ka viņu dzīvību izglābušas drošības jostas. Tāpat sportiste bija laimīga, ka viņas mazā meitiņa šoreiz braukusi citā mašīnā. Par laimi, sportiste no nopietnām traumām izvairījusies un gūtie sasitumi neietekmēs viņas olimpiskos startus, kas gaidāmi pēc mēneša.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.