Nākamā gada pasaules hokeja čempionāta rīkotāji Čehijā publiskojuši turnīra kalendāru, kas paredz, ka Latvija čempionātu sāks pret elites divīzijas jaunpienācējiem Polijas hokejistiem. Latvijas izlasei turnīra sākumā pirmās trīs spēles būs pret vienībām, kas ir zemāk IIHF rangā.

Latvija, kura rangā ir desmitajā pozīcijā, turnīru sāks 11. maijā ar maču pret Poliju (22. vieta), kas elites divīzijā atgriezusies pēc 22 gadu pārtraukuma. Dienu vēlāk mačs pret Franciju (13.), savukārt 14. maijā pret Kazahstānu (15.). Jau nākamajā dienā svarīga spēle pret Vāciju (5.), pirms kuras Harija Vītoliņa vadītajai komandai atpūtai būs mazāk par 24 stundām. Turpinājumā 18. maijā cīņa pret Zviedriju (6.), dienu vēlāk pret Slovākiju (9.), bet grupu turnīrs tiks noslēgts 21. maijā ar maču pret ASV (4.) hokejistiem. Tāpat kā citus gadus, apakšgrupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Kopš Latvija spēlē elitē, pasaules čempionāts Čehijā notiks trešo reizi. Pirmās divas reizes mūsējie savas spēles aizvadīja galvaspilsētā Prāgā, bet tagad nāksies spēlēt Morāvijas reģiona lielākajā pilsētā Ostravā, kas atrodas valsts ziemeļaustrumos 15 kilometru attālumā no Polijas robežas. Tieši tāpēc Polijas izlasei šajā turnīrā tiek prognozēts liels līdzjutēju atbalsts. Tikmēr Prāgā spēlēs mājinieki čehi, Kanāda, Somija, Šveice, Dānija, Norvēģija, Austrija un Lielbritānija.

Pasaules čempionāta biļetes sāks tirgot 10. oktobrī, kā jau ierasts, sākumā uz visām vienas dienas spēlēm, bet pēc gadumijas arī uz atsevišķiem mačiem. 

Uz visām vienas dienas spēlēm atkarībā no sēdvietas kategorijas biļetes maksās, sākot no 82 līdz 200 eiro. Biļetes uz atsevišķiem mačiem būs lētākas. Organizatori uzsver, ka, nosakot biļešu cenas, ņēmuši vērā pašreizējo sociālo situāciju Čehijā un kaimiņvalstīs, kā arī inflāciju, nosakot cenas, kas hokeja faniem būs pieņemamas jeb pa kabatai. Tāpat viņi paziņojuši, ka uz pusfināliem un medaļu spēlēm biļetes maksās tikpat, cik 2015. gadā, kad čempionāts iepriekšējo reizi notika Čehijā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.