Latvijas sportists Kristens Krīgers ceturtdien Parīzes olimpisko spēļu BMX sacensību otrajā ceturtdaļfinālā piedzīvoja kritienu un sacensības turpināt nevarēja, ieņemot 24. vietu. Savukārt Veronika Monika Stūriška sacensību triju ceturtdaļfināla braucienu summā ieņēma 18. vietu un cīņā par pusfinālu pēdējās cerības braucienā piedzīvoja kritienu, sacensības beidzot 20. vietā.

Krīgers ceturtdaļfināla braucienus sāka ar astoto vietu, otrajā braucienā piedzīvoja kritienu trases vidū nefinišējot, bet trešajā braucienā nepiedalījās, ieņemot pēdējo vietu 24 dalībnieku vidū.

Tiek ziņots, ka sportists nogādāts slimnīcā, lai veiktu izmeklēšanu.

Latvijas BMX braucējs Kristens Krīgers (nr.996) BMX sacensībās 2024. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Parīzē.

Stūriška pirmajā ceturtdaļfināla braucienā finišēja septītā, apsteidzot japānieti Sai Hatakejamu, kura piedzīvoja kritienu starta taisnē. Otrajā braucienā Stūriška sākumā izcīnīja sesto vietu, ko nosargāja līdz finišam, bet trešajā braucienā sākumā izvirzījās piektajā vietā, finišējot sestajai.

Ar 19 punktiem Stūriška ieņēma 18. vietu un nodrošināja vietu pēdējās cerības braucienā.

Pirmās trīs vietas ar uzvarām visos braucienos ieņēma attiecīgi austrāliete Saja Sakakibara, britu sportiste Betanija Šrīvere un ASV braucēja Alisa Vilobija.

Pusfināliem kvalificējās 12 labākie braucēji, bet 13.-20. vietas ieguvēji cīnījās par vēl četrām vietām pēdējās cerības braucienā.

Pirms šī brauciena sākās lietus.

Stūriška teicami sāka braucienu, cīnoties par trešo vietu, bet pēc lēciena nepareizi pagrieza stūri un piedzīvoja kritienu, finišējot astotajā vietā.

Sacensību kopējā vērtējumā viņa izcīnīja 20. vietu.