Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova aizvadītās nedēļas nogalē izcīnīja uzvaru Brazīlijas pilsētā Resifē notikušajā Pasaules pludmales volejbola tūres "Challenge" sērijas sacensībās.

Latvijas duetam šis bija otrais turnīrs sezonā, Resifē izcīnot sešas uzvaras sešos mačos, tostarp divas reizes (grupā un pusfinālā) uzveicot lietuvietes Moniku Pualikieni/Aini Raupelīti. Savukārt finālā ar 2:0 (21:18, 21:17) uzvara pār kanādietēm Heteri Bensliju/Sofiju Bukovecu. Par uzvaru Graudiņa/Samoilova nopelnīja 400 ranga punktus un 10 000 ASV dolāru prēmiju. Pasaules rangā Tīna un Anastasija ir septītās, bet olimpiskajā rangā vienu pozīciju augstāk, droši virzoties pretim Parīzes olimpiskajai ceļazīmei. Resifē vīru turnīrā startēja brāļi Aleksandrs un Mihails Samoilovi, pārvarot kvalifikāciju, bet netiekot arī no grupas, ieņemot dalītu 19. vietu. 

Latvijas čempionātā klasiskajā volejbolā finālā iekļuvusi Daugavpils "Ezerzeme/DU", pagājušā gada čempioniem pusfinālā divos mačos ar vienādu 3:0 pārspējot "Piejūru/MSĢ". Otrā pusfinālā starp Jēkabpils "Lūšiem" un "RTU/Robežsardzi/Jūrmalu" pēc divām spēlēm ir neizšķirts. Izšķirošais mačs rīt Jēkabpilī. Savukārt Latvijas vīru volejbola izlasei būs jauns galvenais treneris, jo ar poli Mihalu Gogolu sadarbība netiks turpināta.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.