Latvijas labākais pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova vakar Parīzes olimpiskajās spēlēs sīvā cīņā ar 0:2 (16:21, 10:21) zaudēja šā brīža planētas labākajam duetam Anai Patrīsijai Silvai Ramosai/Eduardai Santušai Lisboai jeb Dudai no Brazīlijas.

Brazīliešu vieta pasaules rangā gan nenozīmēja, ka mūsu dāmām galīgi nav izredžu. Šī bija piektā savstarpējā spēle šogad, iepriekšējās četrās uzvaras dalot uz pusēm. Diemžēl sezonas svarīgākajā mačā Latvijai smags zaudējums. Tiesa, pats spēles sākums bija visīstākie amerikāņu kalniņi. Neraksturīgi savam rangam brazīlietēm spēles pirmajās minūtēs trīcēja ceļgali, pieļaujot vairākas muļķīgas kļūdas, kas ļāva Latvijas duetam panākt 6:0!

Taču prieki nebija ilgi, pretinieces sadusmojās un noķēra iedvesmu, serves uzņemšanā pāris reizes kļūdījās Samoilova un brazīlietes jau priekšā ar 11:8.

Vēl gan izdevās panākt izlīdzinājumu, taču pretinieces vairs nebija apturamas ne uzbrukumā, ne aizsardzībā. Arī otrā seta sākumā viņas diktēja noteikumus, ātri izvirzoties vadībā ar 5:1, vēlāk seta beigas jau padarot par formalitāti. Graudiņai/Samoilovai otrais olimpiskais turnīrs noslēdzies ar dalītu piekto vietu. Ja salīdzina ar Tokijas spēlēm, sanāk solītis atpakaļ, jo pirms trim gadiem viņas spēlēja pusfinālā, beigās paliekot ceturtajā vietā.