Nedēļas nogalē traģisko avāriju Torņakalnā izraisījušajam sirmgalvim bijusi derīga transportlīdzekļa vadītāja medicīniskā izziņa, informē Valsts policija.

Reklāma

Aizvadītajā sestdienā Rīgā, Jelgavas ielā, kāds 1932. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Nissan", uzbrauca diviem jauniešiem. Negadījumā dzīvību zaudēja 2007. gadā dzimusi jauniete, jaunietis guvis traumas un nogādāts medicīnas iestādē.

Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, negadījuma iespējamais iemesls ir autovadītāja neuzmanība, savlaicīgi nepamanot gājējus. Vīrietis negadījuma brīdī nav bijis reibumā. Policijā apliecināja, ka autovadītājam bija derīga transportlīdzekļa vadītāja medicīniskā izziņa.

Par notikušo policija sākusi kriminālprocesu un izmeklē visus negadījuma apstākļus. Tāpat tiek izmeklēts, kurā vietā negadījuma brīdī atradās abi jaunieši.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.