Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) izplatījis brīdinājumu, kurā aicina uzmanīgi izvērtēt "Wellmed Club" reklāmas bukletos piedāvāto produktu iegādes nepieciešamību.

Pārbaudot saņemtās sūdzības par pastkastītēs ievietoto "Wellmed Club" reklāmu saturu, PTAC konstatējis, ka bukleti slavē "aizdomīga rakstura uztura bagātinātājus, maldinoši piedēvējot tiem ārstnieciskas īpašības", kā arī to, ka bukletos sniegtās informācijas pasniegšanas veids, tostarp neētiskie un it kā pozitīvie klientu "pieredzes stāsti", liecina, ka galvenā šo produktu mērķauditorija ir sociāli mazaizsargātas personas, piemēram, seniori.

PTAC vērš klientu uzmanību, ka "Wellmed Club" reklāmās ietverti maldinoši apgalvojumi, ka produkti spēj atjaunot dzirdi, muskuļu veselību, asinis, limfu, cīnās ar urīna nesaturēšanas problēmām, nagu sēnīti, iznīcina vīrusus, baktērijas un sēnītes, kā arī palīdz pie jebkurām locītavu, mugurkaula un kaulu slimībām (artrozes, podagras, radikulīta, osteohondrozes) u.tml. Izplatītajos bukletos tiek reklamētas arī klātienes konsultācijas, kas tiek organizētas dažādās Latvijas pilsētās, tostarp kultūras centros, viesnīcās un bibliotēkās. Tādēļ PTAC aicina arī, uzklausot produktu izplatītājus, nepazaudēt kritisko domāšanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.