Pagājšnedēļ Saeimā ar ikgadējo ziņojumu par Ministru kabineta (MK) paveikto un iecerēto darbību uzstājās Ministru prezidente Evika Siliņa, debatēja valdības ministri un parlamenta deputāti.

Reklāma

Premjerministre teica, ka pašreizējā valdība esot vienota un spēj sarunāties par sarežģītiem jautājumiem. Ministru prezidentei esot svarīgi raidīt signālu, ka valdībai rūp sabiedrība un ka valdība vēlas ieviest labas pārmaiņas; vienlaikus jebkuras pārmaiņas nāk ar zināmu neskaidrību, taču, "parādot līderību un ticot, šīs pārmaiņas var veikt". Siliņa uzsvēra, ka valdības prioritāte ir un paliek iekšējā un ārējā drošība, lai drošos apstākļos palīdzētu attīstīt tautsaimniecību. Ziņojumā arī teikts, ka valdība strādā, lai līdz 2035. gadam dubultotu valsts ekonomikas apjomu, īstenojot ambiciozo Latvijas ekonomikas izaugsmes stratēģiju, tāpat minēti citi veikumi un plāni.

Bet debatēs pēc ziņojuma opozīcijas deputāti kritizēja valdību par problēmām ar "Rail Baltica" projekta īstenošanu, par demogrāfiskās situācijas nenoteikšanu par prioritāti u. c. lietām. Deputāti teica, ka paveras diezgan skarba aina gan par Latvija ekonomikas izaugsmes iespējām, gan citām problēmām.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.