Bijušajam ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam kļūstot par Valsts prezidentu, ārlietu ministra pienākumu pildīšanu no 8. jūlija uzņēmies Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un to darīs līdz jauna ārlietu ministra apstiprināšanai Saeimā.

Saistībā ar partiju sarunām par iespējamiem pārkārtojumiem valdošajā koalīcijā nav skaidrs, vai darbu turpinās esošā koalīcija un ārlietu ministra amatam "Jaunā Vienotība" deleģēs kādu politiķi no savām rindām vai arī taps pavisam jauna valdība. Tagad no 19. jūlija K. Kariņš devies atvaļinājumā, līdz ar to viņa prombūtnes laikā ministriem aizvietotājiem jāpilda divu papildu amatu pienākumi. Līdz 23. jūlijam par Ministru prezidenta un ārlietu ministra pienākumu izpildītāju Kariņš iecēlis izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu, bet no 24. līdz 28. jūlijam – labklājības ministri Eviku Siliņu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.