Siguldas pilsdrupu estrādē 13. augustā uzstāsies grupas "Radiohead" dalībnieku Toma Jorka un Džonija Grīnvuda grupa "The Smile", kurā spēlē arī bundzinieks Toms Skiners, informēja "L Tips Agency" pārstāve Līva Toniņa.

Apvienība "The Smile" radās Covid-19 pandēmijas laikā, kad kopā muzicēšana bija apgrūtināta. Pirmā publiskā grupas uzstāšanās notika Glastonberijas festivāla straumēšanas tiešraidē 2021. gada maijā, kam sekoja vēl trīs koncerti Londonā.

2022. gada pavasarī klajā nāca apvienības debijas albums "A Light For Attracting Attention", ko producēja "Radiohead" producents Naidžels Godričs. Ieraksts sasniedzot 5. vietu Lielbritānijas albumu topā. Tā paša gada pavasarī un vasarā "The Smile" devās koncertturnejās pa Eiropu un Ziemeļameriku, kā arī uzstājās dažos festivālos.

Pērn "The Smile" dalībnieki sāka strādāt pie jauna materiāla rakstīšanas. Pirmais singls "Bending Hectic" klajā nāca 20. jūnijā un tajā piedalījās Londonas Mūsdienu orķestris. 13. novembrī grupa informēja, ka otru viņu albumu sauks "Wallsof Eyes", un tas nāks klajā 2024. gada 26. janvārī.

Biļetes no piektdienas pieejamas Biļešu servisa kasēs.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.