Festivālā "Positivus", kas notiks 19. jūlijā un 20. jūlijā Lucavsalā, Rīgā, uzstāsies britu reperi "Nemzzz" un "Wiesulis", duets "Royel Otis", grupa "Satellites LV", kā arī dziedātājs "Daddy Was a Milkman", informē festivāla rīkotāju pārstāve Grieta Sīpola.

Svinot līdz festivālam atlikušās 100 dienas, Positivus festivāls izziņo kārtējo programmas papildinājumu, kurš, kā vienmēr, pārsteidz. Britu hiphopa mūzikas faniem festivāls piedāvā strauji uzlecošo britu reperi NEMZZZ, kuram Latvijā jau netrūkst pielūdzēju, un pašmāju vēl straujāk augošo reperi Wiesulis. Savukārt melodiskās mūzikas cienītāji varēs baudīt lirisku popmūziku, moderno roku, kā arī sadzirdēt indī mūzikas iezīmes lietuviešu popzvaigznes Daddy Was a Milkman, austrāliešu nu jau gandrīz sensacionālā dueta Royel Otis un pašmāju modernā roka apvienības Satellites LV izpildījumā.

Strauji un spēcīgi uzsākot muzikālo karjeru ar pasaules slavu ieguvušajām kompozīcijām "Elevate" un "2MS" britu reperis NEMZZZ stabili turas hiphopa mūzikas cienītāju un pazinēju redzeslokā kopš 2021.gada. Māksliniekam raksturīgās lirikas paspilgtina dinamiskie, daudzvevidīgie, Jamaikas ritmu iedvesmotie bīti, piešķirot viņa mūzikas stilam daudzveidības šķautni.

Šīs vasaras karstākais pašmāju reperis Wiesulis, kurš pārliecinoši un teju pilnībā ar savu un sangvn jaunākā albuma "en prise" dziesmām pārņem Latvijas straumētāko pašmāju mūziķu singlu topu nenoliedzami parūpēsies par vēl lielāku un izcilāku šovu kā pagājušā gada festivālā.

Izpārdotas koncerttūres Eiropā, vairāk kā 4 miljoni ikmēneša klausītāju vietnē Spotify - Royel Otis šobrīd pārliecinoši piesaka savu kandidatūru, lai kļūtu par šīs vasaras festivāla lielāko apslēpto dārgumu. Pārliecinoši aizvien lielāku pasaules slavu gūstošais duets no Austrālijas būs kā svaiga gaisa malks tiem mūzikas cienītājiem, kurus muzikālajā skanējumā (p)ievelk indie mūzikai raksturīgie ģitāru rifi un ritmiski saistošas bungu iespēles.

Muzikāli augstvērtīgais Daddy Was a Milkman no Lietuvas sniegs baudpilnu, atmosfēriskas mūzikas piesātinātu koncertu. Viņa melodiskās balss skanējums un muzikālo pavadījumu papildinošās elektroniskās iespēles ļaus mierpilni patverties no festivāla kņadas.

Modernā roka apvienība Satellites LV ar jaunām dziesmām un jaunā sastāvā pēc ilgākas pauzes atgriežas uz festivāla Positivus skatuves. Uzsākot savu dalību festivālā jau no paša pirmā Positivus 2007. gadā Satellites LV ar koncertiem priecēja savas mūzikas piekritējus vairāku gadu griezumā un joprojām var lepoties ar to, ka tieši viņi uz Positivus festivāla dažādām skatuvēm koncertējuši visbiežāk.

Atgādinām, ka šī gada Positivus festivālā uzstāsies amerikāņu dziedātājs, dejotājs un aktieris Džeisons Derulo, viens no Atlantas apvienības "Migos" mūziķiem Offset, britu rokgrupa "Nothing But Thieves", pašmāju repa klasiķis Ozols un grupa "Detlef". Lucavsalā šogad uztāsies arī britu dziedātājs, 2005. gada "Mercury" balvas ieguvējs Bendžamins Klementains, vairākkārtējs "Grammy" balvas laureāts, džeza pianists un vokālists Džeikobs Koljers (Jacob Collier - The Djesse Solo Show), kādreizējā grupas "Arcade Fire" dalībnieka Vila Batlera projekts "Will Butler & Sisters Squares", kā arī Mančestras grupa "Picture Parlour". Festivālā būs dzirdama arī dziedātāja Anželika Garsija, mākslinieks Džordans Vards, šī gada "Supernovas" pārsteigums - duets "Vēstulēs", kā arī pērnā gada Eirovīzijas sensācija "Citi zēni" un daudzi citi.

Ieeja festivāla "Positivus" teritorijā Lucavsalā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.