Dziedātāja Laima Vaikule, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, atklāj, ka jau ilgstoši neatzīmē savu dzimšanas dienu. Viņa stāsta, ka dzimšanas dienu svinēšana nav nepieciešama, turklāt viņai nepatīk būt uzmanības centrā šajā dienā.

Reklāma

Skatuves dīva atzīst, ka viņai dzimšanas diena nav nozīmīga, jo viņa neredz iemeslu svinēt to, ka kļūst vecāka. “Es nesvinu dzimšanas dienas no 20 gadu vecuma. Es negribu, turklāt kas es tāda esmu, lai šausmīgi svinētu? Tā ir bijis vienmēr, es labāk aizeju pie kāda uz ballīti,” atklāj Laima Vaikule.

"Man ir bijušas pāris dzimšanas dienu svinības šo gadu laikā, un tas ir šausmīgs stress. Visi ciemiņi nāk, apsveic ar dāvanām un ziediem. Tajā brīdi tu domā – priekš kam cilvēki nāk un jāiztaisa kaut kas sevišķs. Beigās visu dienu nostrādā savā dzimšanas dienā, uzņemot viesus," stāsta Laima Vaikule. 

VIDEO:

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.