Populārais dziedātājs Igo, tuvojoties Ziemassvētkiem, ir sagatavojis īpašu Ziemassvētku programmu "Patiešām priecīgi Ziemassvētki", kuras pamatā šoreiz būs vairākas Igo paša radītās kompozīcijas.

"Pamatdoma ir dziesmas, visa koncerta laikā uz kādu mirkli nojaukt robežas un ļaut cilvēkam, sajūtot sev visapkārt mūziku un vārdus, kas skan mūzikā, ļauties tam plūdumam un fantāzijas virzienam, kādu devuši mākslinieki. Ziemassvētkos kā jebkuros svētkos vienā mājā pie viena viesību galda satiekas cilvēki, kuriem ir dažāda dzīves pieredze un dažādi sapņi, nesen piedzīvoti nopietni vai smieklīgi notikumi, kurus ikviens šajā satikšanās vakarā var izstāstīt. Kāds varbūt smiesies, kāds – nopūtīsies..." par koncertprogrammu stāsta mūziķis.

Koncertā skanēs arī Jāņa Strazda dziesmas (piemēram, "Nojausma") un klausītāji noteikti dzirdēs arī pagājušā gada Ziemassvētkiem tapušo dziesmu "Tevi gaidot". "Manas jaunās dziesmas iezīmēs dažādas nokrāsas, kuras atklāsies koncerta stāstā... par jau piedzīvotiem jocīgiem notikumiem vai par sapņiem, kuri nemaz nav īstenojami," dziedātājs piebilst.

Aptauja

Kas jums ir svarīgākais Ziemassvētku laikā?

Visnegaidītākais, pēc Igo domām, varētu būt tas, ka viņš koncertos spēlēs vairākus mūzikas instrumentus. "Kopā ar taustiņinstrumentālistu Jāni Strazdu, kontrabasistu Aivaru Meijeru un Ivaru Kalniņu, kurš muzicēs uz perkusijām, mēs koncertam piešķirsim plašu skanējuma amplitūdu."

Koncerti:

  • 22. XII 19.00 Lielvārdes Kultūras namā
  • 25. XII 19.00 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars"
  • 26. XII 19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis"
  • 29. XII 19.00 kultūras centrā "Ulbrokas pērle"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.