Latvijas volejbola izlases cēlājs Edvīns Skrūders sezonu bija plānojis aizvadīt Grieķijas čempionātā, taču pēc negaidīta piedāvājuma viņš tagad ir pievienojies vienam no Eiropas vadošajiem klubiem. Skrūders noslēdzis viena gada līgumu ar Polijas klubu Jastšembes Zdrujas "Wegiel", kas pērn spēlēja CEV Čempionu līgas finālā.

"Polijas kluba menedžeris pirms pāris nedēļām mani uzrunāja un teica, ka gribētu redzēt mani komandā. Pamazām nonācām pie risinājuma, līgums ir parakstīts, jāiziet vēl veselības pārbaude, bet tā mani nebiedē," notikuma gaitu skaidro Skrūders. 

Viņš augustā parakstīja līgumu ar Grieķijas klubu Orestijas "Athlos", ar kuru mēnesi notrenējās, bet pirmdien jau devās uz Poliju. "Ir patīkami, ka tik spēcīga komanda mani grib savā sastāvā. Tā ir milzīga iespēja – startēt tādā čempionātā un spēlēt tāda līmeņa komandā. Nebūšu pirmais cēlājs, kā būs ar spēles laiku vēl nezinu. Polijas līgā ir 16 komandas, spēļu būs daudz, un tās notiks bieži. Tāpēc vienam cēlājam būs grūti šo grafiku izturēt, un droši vien pie spēles laika tikšu arī es," tā Skrūders, kurš vasarā bija Latvijas izlases pamatcēlājs Eiropas Sudraba līgas mačos. "Wegiel" komandas pamatcēlājs ir Francijas izlases volejbolists Benžamēns Toniutī, kurš nesen atgriezies no Eiropas čempionāta. 

"Šo Polijas klubu zinu jau sen – tā ir lieliska komanda. Arī agrāk esmu skatījies viņu spēles un zinu volejbolistus. 

Grieķijas klubā puiši, no vienas puses, bija priecīgi, jo tā jebkuram volejbolistam ir liela iespēja, bet, no otras puses, arī nedaudz nobažījušies, ka komandu pametu sezonas sākumā. Arī kluba vadība sākumā nekādas prieka pazīmes neizrādīja, bet poļu klubs samaksāja izpirkuma summu un šobrīd visi ir daudzmaz apmierināti," Skrūders atklāja, ka viņš no Grieķijas vienības ir izpirkts.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.