Latvijas futbolā totalizatora skandāls – sākta izmeklēšana par Nākotnes jeb pirmās līgas spēli Rīgas "Dinamo" pret "Tukumu 2000-2/TSS" (3:4).

Pirmajā puslaikā rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 3:0, bet otrajā ielaida četrus vārtus, turklāt ļoti interesanta bija sitienu attiecība – pirmajā puslaikā 10:5, otrajā 0:15. Trešo un ceturto vārtu zaudējumā attiecīgi 81. un 87. minūtē "Dinamo" aizsargi un vārtsargs nospēlēja uzkrītoši pasīvi.

"Pēc puslaika veicu trīs maiņas. Iespējams, bija tā, ka "Dinamo" otrajā puslaikā nespēlēja ar tādu entuziasmu kā pirmajā," "Latvijas Avīzei" komentēja Tukuma komandas galvenais treneris Pāvels Mihadjuks. "Ātri atguvām divus vārtus, otrie bija ar 11 metru soda sitienu. Trešajos vārtos – viņu aizsargi bija ļoti pasīvi, ceturtajos – mūsu uzbrucējs presingoja. Ja to nedarītu, tad viņi paši savos iesistu? Dīvaini. Spēles laikā viss biju iekšā cīņā, pēc mača iešāvās prātā tādas domas (ka spēle atdota), bet tā pārliecinoši neko nevaru apgalvot. Spēlētāji ģērbtuvē runāja, ka viņiem šķita aizdomīgi."

Tukumnieki kopvērtējumā ir astotie, bet rīdzinieki ieņem pirmspēdējo, 13. pozīciju, tiesa, tikai trīs punktus atpaliekot no desmitnieka.

Latvijas Futbola federācijas prezidents Vadims Ļašenko paziņojis, ka jau mača laikā saņemti signāli par iespējamu manipulāciju ar spēles rezultātu, sākta izmeklēšana.

Virslīgas čempionātā līdere "Riga" ar 4:0 uzvarēja "Tukumu 2000/Telms", tabulā saglabājot trīs punktu pārsvaru pār "RFS", kas ar 3:0 pārspēja "Audu". Atlikušas četras spēles.