Garākas svētku brīvdienas vai skolas brīvlaiks ir lieliska iespēja izvēdināt galvu un noķert jaunus iespaidus nelielā braucienā ārpus Latvijas. Ekskursiju ceļojumi ir lieliska iespēja izmēģināt mazāk zināmus maršrutus un īsā laikā pagūt redzēt un piedzīvot gan dabu, gan pilsētas vai arī relaksēties, atpūsties un iepirkties.

Pāris brīvas dienas – kurp doties?

Ekskursiju ceļojumi parasti piedāvā visai blīvu dienaskārtību, lai īsā laikā pagūtu redzēt pēc iespējas vairāk. Ja iegadījušās pāris brīvas dienas un prāts nesas doties kaut kur ārpus Latvijas, izvēle ir visnotaļ plaša. Pārlūkojot Ceļojumu bodes daudzveidīgo piedāvājumu, atrodamas gan ekskursijas ar autobusu, gan relaksējoša atpūta SPA un citi kārdinoši piedāvājumi pavisam pieņemamā cenu amplitūdā. Ko piemērotu sev atradīs gan seniori, gan pāri, gan ģimenes ar bērniem.

Ekskursiju piedāvājumi ir plašā izvēlē, tāpēc noteikti ir vērts pamēģināt ko jaunu, mazāk ierastu. Kā zināms, jauni iespaidi palīdz mums labāk atpūsties un restartēties, kā arī uzturēt svaigu skatu uz dzīvi.

Lētas ekskursijas – 3 interesanti varianti

Ekskursiju ceļojumi ļauj restartēties un pāris dienu laikā daudz redzēt un piedzīvot. Piedāvājam trīs interesantus galamērķu variantus visnotaļ patīkamā cenā.

Aizraujošā kaimiņiene Lietuva

Doties uz Lietuvu – tā vienmēr ir laba ideja. Ja kādu laiku nav būts, iesakām braukt ekskursijā uz Viļņu ar tās skaisto un daudzveidīgo arhitektūru. Laikus plānojot, vari noķert bagātīgo Kazjukas amatniecības gadatirgu. Cits tīkams variants, kas īpaši patiks dabas baudītājiem un mazāk zināmu maršrutu cienītājiem – Nemunas delta, kas pavasarī ir īsta putnu vērotāju paradīze.

Ekskursiju ceļojumi ārpus ierastā tūrisma maršruta.

Polija – izklaide, iepirkšanās un SPA

Ceļojumi ar bērniem prasa īpašu plānošanu un arī bērniem tīkamu galamērķi. Lielisks variants ir Varšava – tā priecē ne vien ar skaistu vēsturisko centru, bet arī lielāko akvaparku Eiropā. Kamēr mums līdz pludmales sezonai vēl jāpagaida, laiks iemēģināt šo aizraujošo piedzīvojumu! Ja gribas palutināt sevi SPA kompleksā, vērts apsvērt došanos uz Belastoku – tevi aicina četru zvaigžņu SPA komplekss, kā arī patīkami lēta (salīdzinājumā ar Latviju) iepirkšanās.

Igaunija – izcili muzeji un izklaides centri

Dažreiz smejamies, ka Igaunijā viss ir labāk – ja runājam par muzejiem un SPA centriem, visticamāk, tā ir balta patiesība. Ar bērniem lieliski doties uz Tartu, kur var pēc sirds patikas izdauzīties AHHAA centrā. Tallina patīkami pārsteigs pat visrūdītākos muzeju cienītājus, kā arī nošarmēs ar savu mazliet atturīgo, ziemeļniecisko skaistumu un sakoptību. Bet, ja prasās atslābt un atpūsties, dodies uz Pērnavu – igauņu SPA un ūdens centri komentārus neprasa!

Šie un citi galamērķi tepat kaimiņvalstīs ir lielisks veids, kā iepazīt Baltiju, gūt jaunus iespaidus un izjust katras valsts neatkārtojamo raksturu. Pluss ir gan patīkamā cena, gan tuvais attālums, kas ļauj plānot vienas vai divu dienu ekskursijas.

Tuvās kaimiņvalstis ir iecienītas arī senioru vidū. Ja meklē idejas dāvanai, ekskursijas pensionāriem ir lielisks variants, kas noteikti iepriecinās. Patiks tiem, kas labāk jūtas pazīstamākā vidē, kur iespējams sazināties arī bez angļu valodas, kā arī tiem, kas dod priekšroku īsākiem braucieniem.

Laiks piedzīvojumam – 3 alternatīvi maršruti

Ekskursiju ceļojumi ārpus ierastā tūrisma maršruta.


Ja gribas patiesi izrauties no ikdienas rutīnas un pieredzēt ko jaunu, Ceļojumu bode arī šai ziņā nāks palīgā.

Ekskursija uz Gruziju

Slavenā gruzīnu viesmīlība iekaros pat visziemeļnieciskāko un atturīgāko sirdi. Ja kāpšana kalnos, krietna ēšana un brīnišķīgo Gruzijas vīnu baudīšana nav šķērslis, dodies ceļā! Brīdinām, ka vislabāk ieplānot apmēram nedēļu, bet iesākumā derēs arī garās nedēļas nogales ceļojums. Visticamāk, gribēsi atgriezties vēlreiz.

Iepazīsti Albāniju

Mazāk zināms galamērķis Adrijas jūras piekrastē – Albānija priecē gan ar senas vēstures pieminekļiem, gan jūru un pludmalēm. Patīkamā ziņa – šis ir pagaidām vēl intensīvo tūrisma taku mazāk skarts reģions, ko novērtēs interesantāku maršrutu meklētāji.

Rumānijas brīnumi

Iespaidīga daba ar alām, ielejām un kalniem, Transilvānijas leģendas, folklora un amatniecība, gardi vietējie ēdieni – Rumānija aicina iepazīt gan vēsturi, gan tās šarmanto viesmīlību. Patiks gan dabas, gan vēstures cienītājiem.

Dodies ceļā ar Ceļojumu bodi

Ceļojumu bode piedāvā desmitiem dažādu galamērķu gan Eiropā, gan citās pasaules daļās. Plašajā piedāvājumu klāstā ir gan avioceļojumi uz tuvākiem un tālākiem galamērķiem – pārstāvēts teju viss alfabēts no Apvienotajiem Arābu Emirātiem līdz pat Zviedrijai. Piedāvājumā ir gana daudz atpūtas ceļojumi ar vilinošo saules un jūras salikumu, tostarp uz tādiem iecienītiem reģioniem kā Ēģipte, Grieķija, Turcija, Madeira un Tenerife. Zemāku izmaksu autobusu ceļojumi piedāvā iepazīt gan tuvās kaimiņvalstis, gan Balkānu reģiona valstis, Ziemeļvalstis un arī tādus populārus galamērķus kā Francija, Vācija, Austrija un Itālija.

Ko tīkamu un izdevīgu sev atradīs ikviens ceļotājs – pat tad, ja brīvas vien pāris dienas, un pat tad, ja šķiet, ka viss jau redzēts un visur jau būts. Pārskatāmi galamērķi, izdevīgi piedāvājumi, īsāki un ilgāki ekskursiju ceļojumi – ieskaties mūsu mājaslapā un uzzini vairāk par kārdinošiem galamērķiem tepat Eiropā. Sazinies ar mums – mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko ceļojumu tavām brīvdienām.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.