Britu komiķis Džons Klīzs šovu "Last Time to See Me Before I Die" vedīs arī uz Sanfrancisko.

1926. gadā atklātajā "Orpheum Theatre", kura ietilpība ir 2197 vietas, Džons Klīzs uzstāsies nākamā gada 8. aprīlī un, kā parasti, skatītājus izklaidēs ar melniem jokiem, kas britu komiķa karjerā ir klātesoši no pirmās dienas, un sarunām, kurās apvienotas asprātīgas vārdu spēles un nevainojama laika izjūta. To aktieris jau pierādījis ilgajā karjerā, ko īsā pārskaitījumā raksturo dalība komēdijapvienībā "Monty Python", filmā "Zivtiņa vārdā Vanda", Džeimsa Bonda franšīzē un Harija Potera sāgā.

Biļetes nonāca tirdzniecībā 11. decembrī, un to cena sākas no 65,50 ASV dolāriem. VIP biļetes cena nodrošinās arī iespēju tikties ar pašu komēdijas leģendu, kurš šovu "Pēdējā iespēja mani redzēt, pirms mirstu" noslēdz ar bēru runu par sevi. Kā norādījis ne viens vien asprātis, Dž. Klīza māte nodzīvoja līdz 101 gada vecumam, tāpēc viņa talanta cienītājus vēl sagaida ne viens vien patīkams pārsteigums.

LTV1 23. decembrī plkst. 10.45 "Bēthovena Ziemassvētku piedzīvojums".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.