Par grupu "Pienvedēja piedzīvojumi" tapusi dokumentālā filma, kuru veidojis pieredzes bagātais kino režisors Jānis Orbidāns un kura savu pirmizrādi piedzīvos 23. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, informē grupa.

Reklāma

"Pie filmas strādājām četrus gadus. Beidzot tā ir gatava un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Ļoti ceram, ka skatītāji uzzinās ko jaunu par grupas, kura nākamgad atzīmē 30 gadu jubileju, dalībniekiem," stāsta filmas režisors Jānis Orbidāns.

"Strādāt ar Jāni un filmēšanas komandu bija aizraujoši," par sadarbību ar režisoru stāsta grupas ģitārists Aldis Lunde-Kurzemnieks, "Pirmo reizi iejutāmies gan aktieru, gan varoņu lomās. Ar iznākumu esam ļoti apmierināti un ar interesi vērosim, kā skatītāji uztvers līdz šim nezināmus faktus par grupas dalībniekiem."

Filmas pirmizrāde pāraugs grupas koncertā, kurā izskanēs grupas lielākie hiti. Šāds pasākuma formāts ir līdz šim nebijis notikums Latvijas rokmūzikas vēsturē.

Atgādinām, ka 2020. gadā apgādā "Dienas Grāmata" klajā nāca mūzikas kritiķa un žurnālista Jāņa Žildes grāmata par grupu - "Pienvedēja piedzīvojumi. Trīs no Sabiles".

Filmas reklāmas rullītis: 

Par režisoru

Jānis Orbidāns ir režisors ar vairāk nekā 15 gadu TV pieredzi, līdzautors seriāliem "Pa kokas pēdām. Kolumbija", "Briedis pret Briedi" un neskaitāmiem citiem TV projektiem, kā arī viens no kinofilmas "Dzimuši hokejam" autoriem.

Biļetes nopērkamas SIA "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās un internetā.

Pasākuma sākums plkst.16.00. Ieeja zālē no plkst.15.30.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.