Aktieris Kārlis Arnolds Avots, kas pazīstams kā seriāla "Padomju džinsi" galvenās lomas atveidotājs, raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāj aktiera darba specifiku. Sarunā viņš ielūkojas aktiera profesijas smalkumos, atklājot aizkulišu stāstus un pieredzi, kas saistīta ar lomu atveidošanu uz skatuves.

Reklāma

Avots neslēpj arī pikantākas detaļas, stāstot par situācijām, kad jāatveido mīlas ainas vai skūpsti, kamēr zālē klātesoša ir arī viņa mīļotā. Jautāts par to, cik viegli vai grūti ir skūpstīties, radot iespaidu, ka tas viss ir patiesi, aktieris neslēpj: 

"Ir daudz sarežģītākas lietas, kas ir jādara uz skatuves. Ir ārkārtīgi grūti, ja ir jāsaka "es tevi mīlu" – tā, lai visi notic. Un tavs cilvēks jau arī zina tās intonācijas, kad tu pasaki to godīgi, kad nē. Ja tu to pasaki godīgi, tad tas mīļotajam cilvēkam arī var šķist jocīgi," 

tā Avots. 

Viņš atklāj, ka skūpstīšanās patiesībā ir ļoti atstrādāta, turklāt aktieri iepriekš to izrunā: "Tāpat kā jebkurš cits izrādes elements – monologs vai deja – tā ir tehniska lieta."

Par to, kā top intīma rakstura ainas kino, skaties video!

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.