Latvijas futbola čempionātā pirms izlašu pauzes paklupa titula pretendentes "Riga" un "RFS". Līdere "Riga" ar 3:5 zaudēja sestajā vietā esošajai "Jelgavai". Rīdzinieki tik daudz virslīgā nebija ielaiduši, bet jelgavnieki – iesituši. Uzvarētājiem vārtus guva pieci dažādi spēlētāji – Mārcis Peilāns, kurš atklāja rezultātu jau otrajā minūtē ar rikošeta palīdzību, Viktors Osuagvu Ralfs Maslovs, Ikuto Gomi un Agris Glaudāns.

Pēc puslaika Jelgavas futbolisti bija vadībā ar 3:2 un otrajā, pateicoties veiksmīgiem pretuzbrukumiem, pārsvaru pat palielināja.

"Godīgi sakot – negaidīti. Taču uzvarējām pelnīti, taktiski nospēlējām tā, kā gribējām, bijām kompakti laukuma vidū, skrējām pretuzbrukumos. Izšķirošie bija ceturtie vārti, jāatzīst, ka mums arī paveicās, jo visos bīstamajos pretuzbrukumos guvām vārtus," teica "Jelgavas" galvenais treneris Jozefs Škrliks.

Iespēju tabulā panākt konkurentus neizmantoja "RFS" – 0:1 pret "Valmieru", kam vārtus ar galvu 14. minūtē guva 20 gadus vecais brazīlietis Rodrigess.

Rīdzinieki piedzīvoja pirmo zaudējumu virslīgā kopš pērnā augusta. Pēc 28 spēlēm "Riga" saglabā trīs punktu pārsvaru pār "RFS" (70-67).

Trešajā vietā esošā "Liepāja" mazākumā izglāba punktu pret "Mettu". Liepājnieku rēķinā 43 punkti, bet tikai par vienu atpaliek "Auda", kas ar 1:0 uzvarēja Salaspils "Super Novu", un vēl par vienu mazāk ir "Valmierai", kam spēle rezervē. "Tukums 2000/Telms" ar 3:0 pārspēja "Daugavpili".