Latvijas vīru volejbola izlase Eiropas Sudraba līgas grupu turnīru noslēdza ar četrām pārliecinošām uzvarām pret Fēru Salu un Kipras valstsvienībām.

Reklāma

Polijas speciālista Mihala Gogola trenētā komanda pusfinālu sasniedza bez zaudētiem setiem, visos A grupas mačos svinot panākumu ar 3:0. Pēdējā cīņā pret Kipru pretinieki nevienā no setiem nespēja gūt vairāk par 17 punktiem. "Prioritāte vienmēr ir uzvara, arī domājot par nāciju rangu. Sekoju tam līdzi un ar katru uzvaru mums ir arvien vairāk punktu. Tas arī bija uzdevums grupas cīņās," saka galvenais treneris. Pusfinālā Latvijai būs jātiekas ar B grupā otro vietu ieņēmušo Austriju, aizvadot spēli mājās un viesos. "Tie noteikti būs grūti mači. Mums ir jāpiestrādā pie dažiem aspektiem, kas man jau ir galvā, es domāju, ka mēs varam uzvarēt," pārliecināts ir Gogols.

Tikmēr itālieša Danieles Kaprioti vadītā Latvijas dāmu izlase pirmspēdējā spēlē ar 3:0 (25:19, 25:17, 31:29) pieveica Ziemeļmaķedoniju. Latvietes dalību turnīrā rīt noslēgs ar spēli Jelgavā pret Igauniju, taču augstāk par trešo vietu grupā vairs nevar tikt.

"Komanda pieliek lielas pūles, lai kādu dienu īstenotu sapni un iekļūtu Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Varbūt tas būs jau pēc gada vai trijiem. Meitenes pierādījušas, ka viņas nepadodas," savas padotās slavēja Kaprioti.

Jūrmalā vakar sākās pasaules tūres "Challenge" sērijas turnīrs pludmales volejbolā. Kvalifikācijas pirmo kārtu no mājiniekiem pārvarēja tikai Mārtiņš Pļaviņš/Mihails Samoilovs, kamēr pārējie septiņi dueti zaudēja, pa visiem kopā uzvarot tikai vienā setā. Majoru pludmalē izbūvētajā pludmales volejbola stadionā šodien sākas pamatsacensības.