Latvijas futbola izlase sev tik neveiksmīgo 2023. gadu noslēgusi ar zaudējumu pārbaudes spēlē pret Poliju. Daiņa Kazakeviča vadītā komanda šogad desmit spēlēs izcīnīja vienu uzvaru, bet pārējos mačos zaudēja.

Otrdien Varšavā pārbaudes mačā pret Poliju 0:2, abus vārtus ielaižot puslaiku sākumā. Spēles septītajā minūtē Rihardu Matrevicu pārspēja Pšemislavs Frankovskis, bet 48. minūtē pārsvaru dubultoja Polijas futbola zvaigzne Roberts Levandovskis. Latvijas izlase mēģināja spēlēt uz pretuzbrukumiem, iespējas bija, bet līdz izšķirošam sitienam tomēr netika. "Mums pietrūka noslēdzošā sitiena, jo bija pietiekami daudz interesantu pāreju, pretuzbrukumu. Tāpat arī standartsituācijās varējām izspiest vairāk," secināja Kazakevičs, kuram līgums par izlases vadīšanu ir arī uz nākamo gadu.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadība gan solījusies vēl vērtēt Kazakeviča darbu, tāpēc nav izslēgts, ka šī viņam bija pēdējā spēle pie izlases stūres.

Polijas izlase pa tiešo nekvalificējās Eiropas čempionāta finālturnīram, taču varēs piedalīties "play off", kur tiks izspēlētas trīs pēdējās ceļazīmes. Kā pēdējā pa tiešo uz finālturnīru tika Horvātija, kas savā laukumā ar 1:0 uzvarēja Armēniju. Bez mājinieces, Vācijas, nākamvasar Eiropas čempionātā piedalīsies arī Beļģija, Francija, Portugāle, Spānija, Skotija, Turcija, Austrija, Anglija, Ungārija, Slovākija, Albānija, Dānija, Rumānija, Šveice, Nīderlande, Serbija, Čehija, Itālija, Slovēnija un Horvātija. Par atlikušajām trim ceļazīmēm cīnīsies Polija, Velsa, Izraēla, Bosnija un Hercegovina, Somija, Ukraina, Islande, Gruzija, Grieķija, Kazahstāna, Luksemburga un Igaunija.