"VEF Rīgas" basketbolisti FIBA Čempionu līgā savā laukumā ar 70:63 uzvarēja Francijas klubu "Cholet", izcīnot pirmo uzvaru turnīrā un saglabājot cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Labi sākuši, rīdzinieki otrajā ceturtdaļā izlaida spēles grožus no savām rokām un pēc puslaika bija iedzinējos ar 33:35. Tomēr otrajā puslaikā vadība tika atgūta un, pateicoties aizsardzībai, saspringtā galotnē arī nosargāta, izcīnot pirmo uzvaru četrās spēlēs. Panākumā liela loma leģionāriem – Aizija Pinjeiro guva 15, Aleksandrs Madsens un Džaizeks Lotijs pa 13, bet Brendans Edamss 11 punktus. Citā C apakšgrupas spēlē Jānis Timma guva septiņus punktus, taču Stambulas "Daruššafaka" ar 63:72 zaudēja Tenerifes "Lenovo". Pēc četrām kārtām grupas līdere ar trim uzvarām ir Tenerife, pa diviem panākumiem izcīnījušas Stambulas "Daruššafaka" un "Cholet", bet "VEF Rīga" ar vienu uzvaru ir pēdējā. Grupas uzvarētāja uzreiz tiks otrajā posmā, bet otrās un trešās vietas ieguvēja cīnīsies "play-in" kārtā, kurā notiks cīņa par turnīra turpināšanu.