Krone tikusi pie AEF sertifikāta, kas ļauj 'Krone Fortima', 'Comprima' un 'VariPack' rituļu savācējpresēm izmantot 'Traktor-Implement-Management' (TIM) vadības sistēmas.

Oficiāli apstiprināts, ka Krone rituļu savācējpresēm ir pieeja aktīvi ietekmēt traktora funkcijas. Tā kā traktors un savācējprese strādā kā viens veselums, Krone savācējpreses var izmantot daudz efektīvāk.

Tiklīdz preses presēšanas kamera ir piepildīta, traktors, pateicoties TIM, automātiski apstājas. Tad tiek padots tīkls rituļa ietīšanai, pēc tam presēšanas kamera atveras, ritulis tiek izripināts, un presēšanas kameras vāks aizveras. Viss šis process, pateicoties TIM, notiek automātiski.


Tā kā visa procesa atsevišķie posmi notiek stingri secīgi, dīkstāves laiks ievērojami samazinās, tādējādi palielinās savācējpreses caurlaides spēja. 

Pateicoties tam prese nepārtraukti veido absolūti vienādus rituļus ar maksimālo blīvumu.

Turklāt šī tehnoloģija ievērojami atvieglo traktora vadītāja ikdienas darbu, jo viņš var koncentrēties tikai uz mašīnas vadīšanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.