Baltijas hokeja čempionātā divu vadošo komandu duelī "Mogo/LSPA" savā laukumā ar 3:2 uzvarēja "Kurbadu", kas pēc pirmā perioda bija vadībā ar 2:0.

"Mogo/LSPA" labā uzvaras vārtus spēles 56. minūtē guva bijušais valstsvienības spēlētājs Gints Meija, palīdzot tikt pie pirmā panākuma šajā sezonā, bet pretiniekiem sagādājot pirmo zaudējumu. Trešo uzvaru tikpat spēlēs izcīnīja Jelgavas "Zemgale/LBTU", kas Tallinā ar 8:4 pārspēja turienes "Panter" hokejistus.

Pa trim rezultativitātes punktiem uzvarētāju rindās nopelnīja Arūrs Homjakovs un 20 gadus vecais ukrainis Bohdans Panasenko. Jelgavnieki ar sešiem punktiem ir čempionāta līderi.

NHL klubu treniņnometnēs piedalās septiņi Latvijas hokejisti – Elvis Merzļikins (Kolumbusa), Zemgus Girgensons (Bufalo), Teodors Bļugers, Artūrs Šilovs (abi Vankūvera), Uvis Balinskis, Sandis Vilmanis (abi Florida) un Gustavs Grigals (Nešvila).