16 gadus vecā Krievijas uzlecošā tenisa zvaigzne Mirra Andrejeva (WTA 102.) Vimbldonas čempionātu noslēdza ar dusmām, vilšanos un asarām. Astotdaļfināla mačā viņa tikās ar amerikānieti Medisonu Kīzu (WTA 18.), kura izrādījās pārāka ar 3-6, 7-6 (7:4), 6-2, neļaujot Andrejevai sasniegt karjeras pirmo "Grand Slam" ceturtdaļfinālu.

Reklāma

Lai arī jaunā krievu tenisiste spēja uzvarēt pirmo setu, turpinājums nebija veiksmīgs.

Mediji uzmanību pievērsuši tam, kas notika kortā pēc pēdējā punkta izspēles. Andrejeva pēc mača atteicās paspiest roku zviedru tiesnesim. Viņa bija dusmīga par to, ka pašā mača izskaņā viņa tika sodīta par raketes mešanu laukumā. Tā kā tas bija jau otrais šāda veida pārkāpums, tiesnesis neaprobežojās tikai ar brīdinājumu, bet atņēma krievu sportistei punktu, kā rezultātā pretiniece nopelnīja mačbumbu.

"Es nemetu raketi. Es nokritu. Paslīdēju, un rakete izslīdēja man no rokas," situāciju skaidroja jaunā Krievijas tenisiste. Tiesnesis šo argumentu neņēma vērā.

Andrejeva pēc mača lēja gaužas asaras, kuras slēpa dvielī.

Sezonas trešais "Grand Slam" turnīrs - Vimbldonas čempionāts - norisināsies līdz 16. jūlijam.

Atgādinām, ka Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko ceturtdien, 6. jūlijā nepārvarēja čempionāta otro kārtu. Turnīrā ar 17. numuru izsētā Ostapenko zaudēja rumānietei Soranai Kirsteai.