Vakar sākās biļešu tirdzniecība uz Parīzes olimpisko spēļu vīriešu basketbola izlašu kvalifikācijas turnīru Rīgā, kas notiks 2.–7. jūlijā "Arēnā Rīga".

Biļetes uz šīm spēlēm tirgo vietnēs "Basket.lv" un "Bezrindas.lv". Tomēr biļešu iegāde vakar noritēja ar kavēšanos, vietnē "Bezrindas.lv" sākotnēji varēja pārskaitīt naudu par biļetēm, bet biļešu piegāde uzreiz nenotika. Latvijas Basketbola savienība (LBS) savā kontā tviterī pēcpusdienā ziņoja, ka mājaslapa "Basket.lv" saskārusies ar pārslodzi, tāpēc cilvēki tika aicināti doties uz "Bezrindas.lv" un iegādāties biļetes. LBS ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss piebildis, ka par problēmām ar biļešu pirkšanu tīmekļa vietnē "Bezrindas.lv" esot jāprasa šim uzņēmumam, taču Cipruss bija pārliecināts, ka "cilvēki tikuši pie biļetēm un uztraukumam noteikti nav pamata".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.