Godalgotais Holivudas aktieris Džons Gudmens nolēmis palīdzēt Sentluisas teātrim "Repertory Theatre".

Pagājušajā mēnesī teātra vadība nepatīkami pārsteidza ne vienu vien skatītāju, jo atzina, ka budžetā ir pamatīgs iztrūkums, kas, visticamāk, neļaus vērt tā durvis jau nākamā gada sākumā, tā pārtraucot tradīciju, kas ir pilsētas iedzīvotāju ikdienā jau kopš 1966. gada. Šīs ziņa sasniedza Džonu Gudmenu, un viņš nolēma palīdzēt.

17. decembrī notiks pirmais no viņa šoviem "Rally: A Holiday Benefit", un no skatuves Gudmens stāstīs anekdotes, kā arī dažādus jocīgus atgadījumus. Muzikālo pavadījumu sarūpējusi Čikāgas sieviešu grupa "The Lovettes", kas iedvesmojusies no līdzīgām grupām, kas klausītājus izklaidēja pagājušā gadsimta 40., 50. un 60. gados. Biļešu cena svārstās no 50 līdz 500 dolāriem, un daļa ieņēmumu tiks novirzīti teātra budžeta "cauruma aizlāpīšanai".

Džons Gudmens ir dzimis Sentluisas grāfistes Aftonas pilsētā, un viņš ne reizi vien atklājis savas simpātijas pret nu skumjā situācijā nonākušo teātri. 

Kā viņš nosmējis, stāvot uz tā skatuves dēļiem, Gudmens tādējādi piepildīs senu sapni.

"TV3 Life" 16. decembrī plkst. 22.55 "Trakie Ziemassvētki ar Kūperiem".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.