Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Reklāma

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

Globusa desmitnieks.

Grāmatnīcu "Globuss" pārdotāko grāmatu saraksta pirmajā vietā šoreiz Frīdas Makfadenas romāns "Mājkalpotājas noslēpums" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkotāja Lilija Berzinska). Latviski izdota arī sērijas pirmā grāmata "Mājkalpotāja", kas uzreiz iekaroja lasītāju simpātijas un kļuva par grāmatu, kuru grūti (vai teju neiespējami) nolikt malā, ja esi šī žanra cienītājs. Autores smalki izdomātais intrigas kūlenis iepriecināja pat izvēlīgākos lasītājus. Skaidrs, ka otro reizi tas pats triks neies cauri, tādēļ otrajai grāmatai latiņa pacelta augstu. Un... Frīdai Makfadenai atkal ir izdevies! Millija turpina darīt savu mājkalpotājas darbu, taču skaidrs, ka runa nav tikai par telpu uzkopšanu. Bīstamā spēle uz brīvību un dzīvību ir atkal sākusies. Īsts atvaļinājuma romāns, jo aizrautīgākajiem lasītājiem nebūtu jābaidās no nākamā rīta aizgulēšanās!

Frīdas Makfadenas psiholoģiskais trilleris “Mājkalpotājas noslēpums”.

Grāmatnīcās jau pamanīti zeltainie sējumi ar īpašo apdruku grāmatas blokam - Rebekas Jarosas romāns "Ceturtais spārns" (izdevniecība "Helios", tulkotāja Ieva Melgalve). Grāmata, kas kļuvusi par bestselleru visā pasaulē, tagad lasāma arī latviešu valodā. Cīņa, pūķi, mīlestība un kaislība... Baskiatas Kara koledža kļūst par Vijoles Sorengeilas izdzīvošanas skolu, jo pūķi nav domāti vārguļiem, bet Navares elites kaujinieka karjera ir iekārots mērķis. Ik diena nes pārbaudījumus un negaidītus pārsteigumus, kas neļauj atslābt. Aizrautīgs ceļojums autores radītajā fantāzijas pasaulē lasītājam atklāj ne vien fantāzijas, bet arī cilvēciskās būtības daudzās sejas.

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.