Pasaules junioru čempionātā motokrosā Bukarestē Rumānijā Latvijai divas medaļas – Patriks Cīrulis uzvarēja 65 kubikcentimetru klasē, bet Jānis Reišulis otro gadu pēc kārtas ieguva sudrabu 125 kubikcentimetru klasē.

Cīrulis ir ceturtais latviešu motokrosists, kurš uzvarējis junioru pasaules čempionātā un pirmais šajā klasē. Paulam Jonasam ir tituli 85, 125 kubikcentimetru klasē un MX2, Ivo Šteinbergam un Matīsam Karro – 125. Patriks bija pārliecinoši ātrākais abos braucienos, viņa dvīņubrālis Martins ierindojās 14. vietā. Jānis Reišulis bija galvenais favorīts savā klasē, kvalifikācijā un otrajā braucienā pārliecinoši uzvarēja, bet pirmajā startā krita un sāka no 39. vietas, līdz finišam paceļoties uz septīto. Summā tāpat kā pērn otrā vieta, bet par čempionu kļuva viņa sīvākais konkurents francūzis Matiss Valīns.

Eiropas čempionātā braucienos uzvarējuši tikai viņi, latvietim finiša līniju pirmajam šķērsojot septiņas reizes un kopvērtējumā esot līderim ar 21 punkta pārsvaru. Vēl atlikuši trīs posmi. Latviju pasaules junioru čempionātā pārstāvēja desmit jaunie motokrosisti, komandu vērtējumā piektā vieta no 38 valstīm, pirmā – Itālija.