Kartupeļu cietes ražotājs "Aloja Starkelsen" rīko hakatonu, lai varētu izstrādāt efektīvu sistēmu uzņēmuma vajadzībām.

"Aloja Starkelsen" jaunajā sistēmā vēlas iekļaut arī uzņēmuma ēkas un infrastruktūras objektus, saistīt aprīkojumu ar ārpakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem, nodrošinot dažādus risinājumus konkrētiem servisa uzdevumiem.

Dalībniekiem, kas iesniegs savu risinājumu un cīnīsies par galveno balvu, būs ne tikai iespēja veidot jaunas sadarbības un kontaktus, bet arī prezentēt savu risinājumu starptautiski, attīstīt savas idejas komercializācijas potenciālu.

"Uzņēmums spēris soli pārmaiņu virzienā, jo palielinām savu produktu klāstu un tādējādi arī saražotās produkcijas apjomus. 

Tā kā "Aloja Starkelsen" nav liels, globāls uzņēmums, šobrīd nav iespējas atļauties starptautiski izstrādātus un dārgus IT risinājumus, bet vienlaikus neesam arī mazs lokāls uzņēmums, kas var strādāt ar pašreizējo sistēmu. Ar izaicinājuma palīdzību vēlamies atrast veidu, kā iegūt paredzamu un profilaktisku rezerves daļu, instrumentu un ražošanas aprīkojuma apkopes sistēmu, kas strādātu saskaņā ar mūsu uzņēmuma pamatnostādnēm, sadarbotos ar citām struktūrvienībām – grāmatvedību, ražošanas līniju un noliktavas sistēmu, kā arī spētu paredzēt nepieciešamās līniju apkopes un remonta vajadzības," stāsta J. Garančs, "Aloja Starkelsen" vadītājs.

Risinājumi, ko ar hakatonu vēlas iegūt "Aloja Starkelsen", ir vairāki – plānveida iekārtu apkopes sistēma, statistika par iekārtu dīkstāvi un iemesliem un citi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.