Rīgas rajona tiesa piesprieda bargu sodu kārtējam dzērājšoferim – jaunam vīrietim Ingum Laicānam – desmit gadus cietumā.

To viņš nopelnīja 2023. gada 18. februārī deviņos vakarā, ar "BMW 320" Salaspilī, Miera ielā, uz gājēju pārejas ar ātrumu vismaz 70 km/h (atļautais tajā vietā ir 50 km/h) apdzenot citu automobili un nobraucot velosipēdistu Ivaru.

Laicāns izdarīja gandrīz visu, lai sevi pēc iespējas ilgāk norobežotu no sabiedrības. Par braukšanu reibumā (1,51 promiles) un cilvēka nobraukšanu tiesa piesprieda astoņus, par ceļu satiksmes negadījuma vietas pamešanu – divus, par cilvēka pamešanu bezpalīdzības stāvoklī – gadu cietumā (kopējais sods noteikts, sodus daļēji saskaitot). Turklāt Laicānam vēl atņēma transporta līdzekļu vadītāja tiesības uz desmit gadiem un lika samaksāt morālo kompensāciju 30 000 eiro bojāgājušā tēvam, kuram Ivars bija vienīgais dēls.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.