Tapusi filma "Stīvs: (Mārtins): Dokumentālā filma divās daļās", kas šķir kino un teātra aktiera Stīva Mārtina dzīves un karjeras lapaspuses.

"Apple TV+" piedāvājumā skatāma dokumentālā filma, kas sadalīta divās daļās – "Tad" un "Tagad" –, apmēram trīs stundās ekrāna laika ieskatoties par komēdijas karali dēvētā "Emmy" laureāta Stīva Mārtina dzīvē un karjerā, kas ilgst jau vairāk nekā 50 gadu. 1945. gadā dzimušais aktieris debitēja kā "stand-up" komiķis, bet pirms desmit gadiem Amerikas Kinoakadēmija viņam pasniedza "Goda Oskaru".

Ar dažādiem stāstiem par S. Mārtinu piedalās seši viņa dzīvē svarīgi cilvēki, tostarp režisors Frenks Ozs, aktrise Tīna Feja un rakstnieks Ādams Gopniks. Režisors Morgans Nevils jau saņēmis "Emmy", kā arī bijis nominēts "Oskaram", un viņa filmā Stīva Mārtina portretu veido kolāža, kas sastāv no intervijām, arhīvu materiāliem un fragmentiem no paša Mārtina atmiņu grāmatas "Born Standing Up" (2007), kā arī aktiera ikdienas gaitām, kurā daudz laika paņem arī lugu rakstīšana un mākslas darbu kolekcionēšana.

TV3 20. aprīlī plkst. 14.40, "Ducis ir lētāk 2".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.