Kad pirms pusotra gada HBO paziņoja par deviņdesmito gadu kulta seriāla "Sekss un lielpilsēta" ("Sex and the City") atgriešanos jaunā formātā un piedāvāja TV skatītājiem seriālu "Un tā tas laiks paiet…" ("And Just Like That"), prognozes par tā panākumiem bija piesardzīgas. Taču veiksmes formula – pieaugušu sieviešu draudzība, mazie noslēpumi un atklātas sarunas – darbojas neatkarīgi no kalendāra.

Reklāma

Pateicoties seriāla varoņu jaunatgūtajai popularitātei, tas jūnijā piedzīvos jau otrās sezonas pirmizrādi, turklāt pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma seriālā atgriezīsies Kimas Ketrelas attēlotā Samanta! Līdz ar pasaules pirmizrādi no 22. jūnija seriālu "Un tā tas laiks paiet…" varēs redzēt "LMT" Viedtelevīzijā.

Seriāla "Un tā tas laiks paiet…" pirmajā sezonā trīs draudzenēm nācās pielāgoties jaunajai dzīvei Ņujorkā pēc pandēmijas, turklāt mēģinot tikt galā ar personīgās dzīves drāmām – Kerija kļuva par atraitni, Šarlote centās savienot mājsaimnieces lomu ar centieniem atgūt karjeru, kamēr Miranda meklēja savu patieso būtību neviennozīmīgi vērtētās attiecībās –, bet otrā sezona, kā sola seriāla veidotāji, vairāk pievērsīsies katras varones individuālajiem pārdzīvojumiem. Un kā nu bez mīlas drāmas, ņemot vērā, ka uz skatuves atgriezīsies Kerijas izbijušais līgavainis, kuram viņas atraitnes statuss šķiet kā lieliska izdevība jaunai iespējai!

Visas trīs galveno lomu atveidotājas – Sāra Džesika Pārkere, Kristena Deivisa un Sintija Niksone – ir arī seriāla izpildproducentes, kas darbojas tandēmā ar režisoru Maiklu Patriku Kingu. 

"Esmu satraukts un sajūsmā par iespēju izstāstīt vairāk par šīm dinamiskajām, drosmīgajām varonēm, kuras attēlo šīs spēcīgās un apbrīnojamās aktrises," 

paziņojumā par seriāla otro sezonu paudis Kings. "Fakts ir neapstrīdams. Mēs visi esam sajūsmā. Tā tas laiks paiet… un mūsu seksuālā dzīve ir atgriezusies!" viņš pajokojis, atsaucoties uz seriāla "Un tā tas laiks paiet…" nosaukumu.

Visskaļākās spekulācijas jaunā seriāla kontekstā izcēlušās saistībā ar Kimas Ketrelas varones Samantas Džounsas atgriešanos, jo aktrise iepriekš daudz runājusi par toksisko gaisotni seriāla "Sekss un lielpilsēta" un tam sekojošo pilnmetrāžas filmu uzņemšanas laukumā, turklāt arī paziņojusi, ka savulaik par seriāla "Un tā tas laiks paiet…" uzņemšanu uzzinājusi no sociālajiem tīkliem kā jebkurš cits parasts TV skatītājs. Tāpat gana daudz izskanējis par Ketrelas sarežģītajām attiecībām ar pārējām aktrisēm, īpaši Pārkeri. Taču, pēc visa spriežot, atrasts zelta vidusceļš, un Holivudas mediji vēsta, ka Ketrela seriāla otrajā sezonā parādīsies gan.