Nākamās paaudzes televīzijā "Go3" skatāms jauns šovs "Dod ručkā!", kas būs izklaidējošs un azartisks piedzīvojums trasē pie viena no Latvijas auto kultūras kopienas veidotājiem Roberta Vītola jeb Robyworks. Šova ietvaros Latvijā populāras personības pie auto stūres stāsies pretī izaicinājumiem, ko ikdienā piedzīvot teju nav iespējams.

Katram viesim būs jāizpilda divi uzdevumi, no kuriem pirmais visiem būs vienāds – jāuzstāda labākais trases laiks ar Roberta īpaši neglīto mašīnu ("Fiat Multipla") jeb "Neglītākā auto apļa laiks". Otro uzdevumu dalībnieki izlozēs ar laimes rata palīdzību. Automehāniķu komanda būs sagatavojusi īpašas mašīnas, kas izaicinās pat ļoti pieredzējušu autovadītāju prasmes un sagādās gan asas izjūtas, gan smieklus.

Šova vadītājs ir video režisors un "Youtube" satura veidotājs Roberts Vītols, kurš ir arī aizrautīgs auto dēkainis. 

Roberta videogrāfijā ietilpst vairāki dokumentāli auto piedzīvojumi, piemēram, "Ar tuktukiem pa Indiju" un "Most wanted in Germany".

"Es sapratu, ka mums vajag šovu, kur mūsu vietējās slavenības var izkāpt no komforta zonas. Apļa laiks ar neglītāko auto būs pats vieglākais uzdevums – man azotē ir daži dulli pārsteigumi," par šovu pastāstīja Roberts Vītols.