Darbdienu pēcpusdienās pulksten 16.00 kanālā "TV6" un "TV3 Play" skatāms jaunais britu spēļu šovs "Tāskmāsters", kas spējis aizraut skatītājus visā pasaulē ar savu unikālo humora, radošuma un sacensības gara kokteili. Šis šovs ir saņēmis ne vien prestižo britu kinoakadēmijas BAFTA balvu, bet arīdzan "Emmy" balvas nomināciju.

Reklāma

Šovu radījis britu komiķis Alekss Horns, kurš kopā ar komiķi Gregu Deivisu izaicina piecus komiķus sacensties savā starpā. Alekss ir dalībnieku labā roka, kurš dod viņiem visdažādākos uzdevumus – sākot ar vienkāršiem un beidzot ar pavisam absurdiem, kas izstrādāti, lai pārbaudītu viņu atjautību, problēmu risināšanas prasmes un humora izjūtu. Savukārt Gregs būs tas, kurš vērtēs dalībnieku sniegumu, piešķirot punktus par radošumu, sniegumu un dažreiz vien viņam zināmiem kritērijiem.

Dažus uzdevumus dalībniekiem jāveic individuāli, bet citus – kopā ar citiem komiķiem. Tie būs patiesi dažādi – vienā mirklī dalībniekiem tikts lūgts uzgleznot zirga portretu, braucot ar velosipēdu, bet nākamajā iztukšot vannu, neatverot aizbāzni. Uzdevumi bieži tiek filmēti Tāskmāsteru mājā, kas pilnas ar dīvainiem rekvizītiem. Visu komiķu veikums tiek filmēts un pēc tam demonstrēts skatītājiem un pārējiem konkurentiem, un komiķi metas aizstāvēt savus jokus, kā arī izjokot otra centienus.

Kas dalībniekiem ir pro­blēma, skatītājiem – tīra izklaide! Neatkarīgi no tā, vai esat komēdiju un spēļu šovu cienītājs vai vienkārši meklējat kaut ko laiskām darbdienu pēcpusdienām, šis šovs parūpēsies par izklaidi.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.