Emīla Cipuļa pilotētais Latvijas bobsleja četrinieks pasaules čempionātā Vinterbergā Vācijā palika uzreiz aiz goda pjedestāla – ceturtajā vietā, no medaļas atpaliekot par pusotru sekundes desmitdaļu.

Cipulis ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Kristu Lindenblatu pēc pirmā brauciena bija trešie, otrajā diemžēl savācās kļūdiņas un pēc pirmās dienas mūsējie no trešajā pozīcijā esošā vācieša Adama Amūra atpalika 0,05 sekundes. Vakar sacensību trešajā braucienā vienu sekundes simtdaļu izdevās atvinnēt, pēdējā startā izdevās labākais ieskrējiens, taču trasē nebija ātruma un četru braucienu summā Amūram zaudētas 0,15 sekundes. Stabila ceturtā vieta, jo nākamais sekotājs austrietis Matiass Traihls atpalika 0,22 sekundes. Vācijai tāpat kā divniekos viss goda pjedestāls – par seškārtēju pasaules čempionu četriniekos kļuva Frančesko Frīdrihs, sudrabs Johanesam Lohneram, bronza Amūram. 

Cipulis, kurš pērn pasaules čempionātā sensacionāli izcīnīja sudrabu, no uzvarētāja atpalika 1,36 sekundes. 

Vinterbergas trase neatminēts rēbuss palika Jēkabam Kalendam, kurš līdzīgi kā divniekos, arī četriniekos piedzīvoja kritienu otrajā braucienā un tālāk vairs nestartēja.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.