Īrijas uzņēmuma 'Conor 9700E' piekabināmais rituļu ietinējs ir radīts, lai būtu izturīgs arī Ziemeļeiropas apstākļos, tāpēc iekārtas ir pārbaudītas un testētas vissarežģītākajos reģiona apvidos

Reklāma

Conor Engineering rituļu ietinējus ražo vairāk nekā 30 gadu. Viegli vadāmais plēves ruļļu spriegotājs ļauj ļoti ātri nomainīt plēves ruļļus. Hidrauliskā plēves nogriešana un noturēšana ir bezapkopju un 100% uzticama. 

Plēves nogriešana un noturēšana darbojas automātiski ar Conor 9700E piekabināmo rituļu ietinēju. Platāki riteņi ir uzstādīti standarta komplektācijā – 31/15,5×15 (400/60R15). Ietīšanas galds tiek piedzīts ar tiešās piedziņas zobrata gredzenu, kas ir ļoti spēcīga sistēma un bez problēmām kalpos vairākus desmitus tūkstošu darba stundu.

Conor piedāvā manuāli darbināmus rituļu ietinējus 9700 līdz 9700E modeļiem ar elektrisku vadību, kas samazina operatora darba slodzi. Ietinēju šasijas unikālā slēgtā konstrukcija nodrošina iespaidīgas darbspējas un izturību.

Hidrauliskā plēves nogriešanas un ietīšanas funkcija ir ļoti vienkārša, bet gana efektīva un nodrošina plēves noturību visos laikapstākļos. 

Ietinējs ir aprīkots ar hidrauliski darbināmu plēves griešanas un turēšanas sistēmu, kas ietīšanas cikla beigās nogriež un notur plēvi tādā stāvoklī, lai varētu ietīt nākamo skābbarības rituli. Conor ietinēja sirds ir tiešās piedziņas zobratu pārvada gredzens, uz kura rotē ietinēja galds. Izturīgs un uzticams, tas izslēdz ķēžu izmantošanu, un tam ir nepieciešama minimāla apkope. 

Ietīšanas galda griešanas gredzens ir pilnībā noslēgts, kas neļauj plēvei, auklai un citām lietām ietīties piedziņā, tādējādi piešķirot zobratu pārvadam maksimālu mūžu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.