UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otro kārtu ar uzvarām sāka "Rīga" un "Auda".

"Rīga" savā laukumā ar 1:0 apspēlēja pagājušās sezonas Polijas vicečempioni Vroclavas "Šlask". Vienīgos vārtus septītajā minūtē guva teicamu maču aizvadījušais Oseinu Niangs, kurš izmantoja aizsarga kļūdu, atspēlējot bumbu savam vārtsargam. Rīdzinieki jau mača sākumā parādīja, kurš ir laukuma saimnieks, kontrolēja bumbu un arī radīja draudus pretinieku soda laukumā un ap to. Otrajā spēles daļā rezultāts nemainījās, atbildes mačs 1. augustā.

Spēli Rīgā apmeklēja ap 800 pretinieku fani, kuri kopumā uzvedās kārtīgi un sabiedriskās kārtības traucējumi konstatēti tikai vienā gadījumā, par ko Valsts policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Pirms mača poļi sarīkoja iespaidīgu saukļu skandēšanu pie Brīvības pieminekļa, kam sekoja gājiens uz "Skonto" stadionu.

"Auda" viesos ar 2:1 pārspēja Ziemeļīrijas trešo spēcīgāko vienību "Cliftonville", pirmajā puslaikā rīdziniekus vadībā izvirzīja Abioduns Oguniji, bet 77. minūtē uzvaras vārti Abdulrahmanam Taivo. Labi pamati tikšanai tālāk pirms atbildes cīņas 31. jūlijā.