Pēc gada pārtraukuma un piekto reizi komandas vēsturē par Latvijas čempioniem volejbolā vīriem kļuvuši Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti.

Finālsērijā Mārča Obrumana trenētā Jēkabpils komanda četrās spēlēs ar 3-1 pārspēja pērno čempioni Daugavpils "Ezerzemi/DU". Sērijas ceturtajā mačā savā laukumā pie pārpildītām tribēnēm "lūši" svinēja uzvaru ar 3:1 (25:21, 22:25, 25:18, 25:14), pēdējā setā dominējot laukumā. Uzvarētājiem 20 punktus guva Eduards Stieģelis, 13 – Jānis Medenis, bet 12 punktus, no tiem septiņus ar bloku, – Zigurds Adamovičs. Finālsērijas vērtīgākā spēlētāja jeb MVP balvu saņēma Jānis Jansons. Pērn "Lūši" finālā netika, arī šo sezonu iesāka no trim vadošajām Latvijas komandām visšvakāk, taču pamazām, soli pa solim sniegums uzlabojās, un zirgā jēkabpilieši bija līdz ar Latvijas kausa pusfinālu pret "RTU/Robežsardzi/Jūrmalu", kad atspēlējās no 0:2, pēc tam arī izcīnot kausu. Turpinājumā Baltijas līgā no septītās vietas pamatturnīrā izdevās aizcīnīties līdz bronzas medaļām, bet Latvijas čempionātā viņi jau bija favorītu lomā. 

Piektais Latvijas čempionu tituls, un visos nozīmīga loma galvenajam trenerim Mārcim Obrumanim, kura vadībā divu gadu laikā Jēkabpilī atkal izveidota komanda ar čempionu mentalitāti. 

"Katram titulam ir savs stāsts un sava vēsture. Grūti pateikt, kura titula iegūšana bijusi grūtāka vai emocionālāka," trenerim visi panākumi ir svarīgi. Gan viņš, gan "Lūšu" spēlētāji bija pateicīgi līdzjutējiem, kas viņus dzinuši uz priekšu, Jānim Medenim Jēkabpili LTV tiešraides noslēgumā pasludinot par Latvijas volejbola meku.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.