Latvijas futbola izlase pirmdien "Skonto" stadionā mačā pret Velsu centīsies reabilitēties par piektdien Rijekā piedzīvoto bezcerīgo zaudējumu pret Horvātiju (0:5).

Daiņa Kazakeviča vadītā komanda 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā joprojām ir bez punktiem. Pret pagājušā gada Pasaules kausa trešās vietas ieguvējiem horvātiem pirmie vārti tika zaudēti jau trešajā minūtē, bet pēc puslaika bija 0:3. Latvijai pa visu spēli tikai viens labs moments, Roberts Uldriķis izlauzās viens uz vārtiem, taču neizdevās pārcelt bumbu pāri vārtsargam Dominikam Livakovičam. "Tikās divas absolūti dažāda līmeņa komandas visās komponentēs. Mums neizdevās tas plāns, par kādu bijām vienojušies. Gribējām cieši, kompakti spēlēt centrālajā zonā, aktīvi sagaidīt pretinieku kustību ar bumbu, pārtvert bumbas un veidot pretspēli.

Diemžēl pretinieki ļoti ātri kustināja bumbu, mainīja malas un apspēlēja viens pret vienu. Mēs nenospēlējām savu labāko spēli, bet starpība meistarībā ir milzīga,"

atzina Kazakevičs.

Šodien pretinieks mazāk jaudīgs, taču arī Velsa būs mača favorīte (biļetes uz spēli, kas šovakar sāksies plkst. 21.45, tika izpirktas jau krietni sen). Pirmā apļa spēlē viņiem zaudējām ar minimālu 0:1. Zīmīgi, ka Velsa pēc tam kvalifikācijā ar 2:4 zaudēja Armēnijai un ar 0:2 Turcijai, bet pirms dažām dienām pārbaudes spēlē nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Dienvidkoreju.

Citā D grupas spēlē Turcija spēlēja neizšķirti 1:1 ar Armēniju.